Понад 11 тисяч абонентів тимчасово залишаться без газу на Львівщині

Газопостачання відключать на три дні.

Львівська філія “Газмережі” попередила про тимчасове припинення газопостачання у низці населених пунктів у Львівському районі з 23 по 25 червня. Відключення пов’язане з проведенням планово-профілактичних робіт. Про це повідомили у Львівській філії “Газмережі” у понеділок, 22 червня.

Газопостачання припинять з вівторка 23 червня з 08:00 для 11 475 абонентів у таких населених пунктах:

  • с. Липники
  • с. Селисько
  • с. Вовків
  • с. Кугаїв
  • с. Грабник
  • с. Кротошин
  • с. Загір’я
  • с. Товщів
  • с. Солонка
  • с. Сокільники
  • с. Малечковичі
  • с. Оброшине
  • с. Ставчани
  • с. Годовиця
  • с. Нагоряни
  • с. Басівка 
  • с. Милятичі.

Відновити газопостачання планують 25 червня після 15:00, після виконання робіт.