Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter їздитиме Голосківським кладовищем.
На території Голосківського цвинтаря у Львові планують організувати безкоштовні перевезення для відвідувачів. Для цього використовуватимуть мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter, який місто отримало від німецьких партнерів. Про це у п’ятницю, 22 травня, повідомили у Львівській міськраді.
У мерії кажуть, що транспорт має допомогти людям старшого віку, людям на кріслах колісних та маломобільним відвідувачам діставатися до місць поховань. Наразі у Львівській міській раді напрацьовують логістику руху, графік та механізм роботи мікроавтобуса.
У Львові Голосківське кладовище є найбільшим та входить до трійки найбільших в Україні. Його площа становить понад 100 гектарів, а на території кладовища поховано понад 150 тисяч людей. Відтак, через велику площу дістатися до окремих секторів пішки для багатьох відвідувачів дуже складно.