На Великдень та у Великодній понеділок, 12 та 13 квітня, трамваї та майже всі міські автобуси і тролейбуси курсуватимуть за розкладом руху «вихідного дня».
Винятки — тролейбус № 31, який і в неділю, і в понеділок працюватиме за розкладом «робочого дня», тобто на лінії буде більше транспорту. Також, у неділю курсуватиме за розкладом суботи автобусний маршрут № 46. А у понеділок — тролейбус № 27, який у вихідні дні зазвичай не їздить, повідомили в управлінні транспорту ЛМР.
«У понеділок після Великодня традиційно прогнозується низький пасажиропотік, адже більшість приватних підприємств матимуть вихідний, а в школах не буде навчання. Тож прийнято рішення, що у цей день громадський транспорт працюватиме за розкладом „вихідного дня“. Це означає, що автобуси, трамваї та тролейбуси курсуватимуть з дещо більшим інтервалом. При цьому, перші та останні рейси повинні бути виконані.
Водночас посилюємо роботу тролейбуса № 31, що курсує до Сихівського кладовища та автобуса № 46, що їде до Голосківського кладовища. Також у понеділок працюватиме тролейбус № 27, що їде до Скнилова і яким переважно користуються працівники державного підприємства», - пояснили в управлінні транспорту ЛМР.
Крім того, для зручнішого доїзду до кладовищ роботу частини громадського транспорту підсилять і у вихідні після Великодня, 18 та 19 квітня. Зокрема, за графіком «робочого дня» 18 та 19 квітня знову курсуватиме тролейбус № 31. Також за таким же графіком у неділю, 19 квітня, працюватимуть і автобуси № 8а, № 29, № 46, № 61, які їдуть до Голосківського, Янівського, Ряснянського, Лисиничівського, Брюховицького цвинтарів.
Крім того, щоб забезпечити зручний доступ для літніх та маломобільних людей, у неділю, 19 квітня, на трамвайних маршрутах № 1 та № 7 буде збільшено кількість низькопідлогового транспорту (вагони «Vevey» та «Електрон»). Нагадаємо, ці маршрути їдуть до Личаківського та Янівського цвинтарів.