У Львові п’яний 25-річний водій на Mercedes вчинив за ніч дві ДТП

У Львові п’яний водій вчинив дві ДТП під час комендантської години.

Правоохоронці помітили порушника на автомобілі Mercedes-Benz E 200 та дали вказівку зупинитись, яку він проігнорував та почав тікати. Про це повідомили у патрульній поліції Львівщини у понеділок, 6 квітня.

Першу аварію нетверезий керманич вчинив на перетині вулиць Мечникова — Костя Левицького. Після цього він поїхав далі та вчинив другу ДТП та зупинився. За кермом був 25-річний водій з ознаками алкогольного сп’яніння, проте від перевірки він відмовився.

Патрульні склали на чоловіка одразу кілька протоколів: за скоєні ДТП, за залишення місця аварії, за невиконання вимог про зупинку, за керування транспортним засобом з ознаками спʼяніння. Крім того, у керманича не було водійського посвідчення, за що йому також виписали штраф.

25-річного чоловіка патрульні відсторонили від керування автомобілем.