У четвер, 4 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем Назарієм-Глібом Нагірняком, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
Прощання з воїном розпочнеться о 09:30 у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Личаківська, 175). Чин похорону відбудеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань новітніх Героїв, повідомляє пресслужба ЛМР.
Біографічна довідка захисника
Назарій-Гліб Нагірняк (31.07.1997 – 27.11.2025). Львів’янин.
Навчався у гімназії «Провесінь» Львівської міської ради та у Навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія І‑ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких». Згодом здобув професію оператора-зв’язківця у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» та у Одеській національній академії зв’язку. Працював у сфері зв’язку на приватних підприємствах.
Зі слів рідних, Назарій-Гліб був добрим і товариським, вирізнявся лідерськими якостями, жертовністю та завжди прагнув допомогти іншим. Любив тварин, особливо котів, був сімейним, щирим і відкритим у спілкуванні, справжньою душею компанії. Захоплювався футболом, був членом Вівтарної Дружини при парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що на вулиці Личаківській.
У 2023 році став на захист Батьківщини від вторгнення російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет України на Курському та Південно-Слобожанському напрямках у складі 21‑ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. У Назарія-Гліба Нагірняка залишилися батьки, дружина, сестри та брат.
Читайте також: На Львівщині 16 військовослужбовців Державної прикордонної служби України посмертно удостоїли високих державних нагород