Бій Володимир Кличко – Олександр Повєткін став найрейтинговішою трансляцією на українському телебаченні за 2013 рік.
Це підтверджують дані дослідницької панелі GfK Ukraine. Поєдинок вийшов 5 жовтня на каналі «Інтер» у слоті 22:23-23:59 і мав рейтинг 19,91%, частку 57,13% за «Всією Україною» та рейтинг 22,08%, частка 60,46% за «50 тис.+», аудиторія 18+, повідомляє Телекритика.
За комерційною аудиторією 18-54, трансляція взяла також дуже високу частку ‒ 52,45% за «Всією Україною» та 57,91% ‒ за «50 тис.+».
Бій Кличка більше ніж у чотири рази перевищив середню частку каналу «Інтер» за минулий тиждень (30 серпня – 6 жовтня): частка 15,24% за «Всією Україною» та 13,88% за «50 тис.+» (18+).
Бій Кличко vs Повєткін за титул чемпіона світу подивилися у Німеччині близько 12 мільйонів телеглядачів.
Читайте також: Мордобою не буде: Кличко відмовив Повєткіну в реванші
Нагадаємо, 5 жовтня суперчемпіон WBA Володимир Кличко переміг росіянина Олександра Повєткіна за очками після 12 раундів та відстояв титули чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF та IBO.
Бій між суперчемпіоном WBA В.Кличко та російським боксером О.Повєткіним відбувся у Москві у спорткомплексі «Олімпійський». На супербій Кличко – Повєткін приїхали знамениті представники боксу – Микола Валуєв, Костя Цзю, Льюїс, Дерек Чісора, Форман, Джуда.