Пожежа виникла у Сколе в автомобілі Volkswagen Passat.
14 березня об 11:18 рятувальникам повідомили про пожежу на Львівщині в м. Сколе на вулиці О. Ушневича. Вона виникла в автомобілі Volkswagen Passat B5. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.
На момент прибуття вогнеборців до місця події з салону автомобіля вибивався густий чорний дим. Існувала загроза перекидання вогню на поруч припарковані автомобілі.
О 11:25 рятувальникам вдалося локалізувати пожежу та о 11:26 ліквідували. Вогонь знищив панель салону автомобіля на площі 1 кв.м., лобове скло та пошкодив салон автомобіля на площі 2 кв.м.
Вогнеборці також запобігли розповсюдженню пожежі та врятувати від вогню 5 поруч припаркованих автомобілів. До ліквідації пожежі залучили 5 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки.