Постраждалого 41-річного жителя Яворівського району госпіталізували в лікарню.
5 березня близько 20:00 до поліції повідомили, що мешканець одного з сіл Яворівського району отримав ножове поранення. Про це зазначили у пресслужбі поліції Львівщини.
Поліцейські встановили особу потерпілого. Ним виявився 41-річний місцевий мешканець. Його госпіталізували в лікарню.
Також встановлено, що того вечора потерпілий прийшов у гості до сусіда. Під час розпивання спиртних напоїв у нього виник конфлікт із господарем, у ході якого 42-річний зловмисник завдав йому удару ножем у груди.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Зловмисника затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
Триває досудове розслідування.
Читайте також: Козицький повідомив, яка ситуація у Львові та області станом на 6 березня
Фото на головній: з відкритих джерел