Перше медоб'єднання братиме участь в аукціоні від імені Львівської громади.
Перше медичне об’єднання Львова візьме участь в аукціоні з викупу приміщення готелю "Власта". За це проголосували сьогодні на виконкомі. Також міський голова Львова скликає позачергову сесію, аби прийняти всі необхідні для цього рішення.
Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.
Зокрема, рішення виконкому дозволяє Першому медичному об’єднанню сплати реєстраційний та гарантійний внески та подати заявку на участь в аукціоні. Також мер Львова оголосив про позачергове пленарне засідання цієї неділі, щоб прийняти всі необхідні рішення.
"Ця процедура отримала схвалення комісії законності, бюджету і комісії медицини та соціальної політики. Тобто було рекомендовано погодити участь і розглянути це питання", - додала директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.