На Львівщині підліток наїхав на семирічну дівчинку

Учора, 18 червня, близько 12.50 години на вулиці Січових Стрільців в Жидачеві водій збив 7-річну дитину. Про це повідомила прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

За попередньою інформацією, 19-річний юнак, керуючи автомобілем «Мерседес Бенц», не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, та, як наслідок, - збив 7-річну дівчинку.

 Школярку довелось госпіталізувати. Медики діагностували у дитини забійні рани рук та ніг, струс головного мозку.