У Львові тестуватимуть гучномовці на патрульних машинах.
У середу, 23 лютого, з 11:00 та до 12:00 у Львові лунатимуть навчальні оповіщення. Місто тестуватиме гучномовці на автомобілях патрульної поліції. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.
З гучномовців поліції лунатимуть такі повідомлення: «Шановні львів'яни! Львівська міська рада проводить навчальне оповіщення. Зверніть увагу: якщо не працюватиме зв'язок, інтернет, телебачення і радіо, мешканців міста повідомлятимуть через гучномовці патрульної поліції, оперативних і комунальних служб. Дякуємо за увагу! Нагадаємо, це було навчальне оповіщення Львівської міської ради».
Такі тренування необхідні для перевірки системи оповіщення у місті. Гучномовці потрібні, аби у разі вимкнення світла та інтернету населення могло отримати важливі повідомлення. Оповіщення здійснюватимуть комунальні служби разом із поліцією.
Читайте також: "РФ де-факто вийшла з Мінських домовленостей": Рада ухвалила звернення через "визнання незалежності" ОРДЛО Росією