Покинули центр дітей та сім'ї: у Львові розшукують двох неповнолітніх хлопців, - ФОТО

У Львові правоохоронці розшукують двох хлопців, які покинули центр дітей та сім'ї "Рідні”.

Сьогодні, 7 лютого, двоє неповнолітніх хлопців близько 13 години вийшли центру дітей та сім'ї "Рідні", що знаходиться на вулиці Зеленій у Львові. Про це повідомляє видання Варта1.

Хлопці пішли у невідомому напрямку. Наразі їх місце перебування невідоме.

1. Прикмети неповнолітнього І.: зріст 160-165 сантиметрів, худорлявої тілобудови, волосся чорне, очі синього кольору.Був одягнутий в синю куртку із червоними вставками, голубі джинси та темні кросівки.

2. Прикмети неповнолітнього М.: зріст 160-165 сантиметрів, худорлявої тілобудови, волосся русяве. Був одягнутий в камуфляжні штани, куртку темно-синього кольору із капюшоном та взутий в чорні кросівки.

Двоє неповнолітніх зникли у Львові

У разі отримання інформації відносно розшукуваних, поліцейські просять негайно повідомити за телефонами: 0983112341, цілодобово - 102

 Читайте також: На Львівщині розшукують зниклу жінку