Поліція затримала 50-річного львів'янина.
5 лютого у Львові затримали чоловіка під час збуту наркотиків на перехресті вулиць Тісна та Широка. Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.
Затриманим виявився 50-річний львів'янин, що неодноразово збував наркотичний засіб "метадон" на території міста. Правоохоронці помістили в ізолятор тимчасового тримання.
Наразі триває досудове розслідування. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід. Слідчі повідомили наркозбувачу про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, триває.
Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, - позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.