У Львові карантинні обмеження діятимуть ще один тиждень.
Як повідомив під час брифінгу перший заступник мера Львова Андрій Москаленко, станом на 4 лютого рівень госпіталізації у лікарні міста складає 32%. У Львові продовжують спостерігати збільшення захворюваності серед дітей. Сьогодні у лікарні на Орлика та “Охматдиті” перебувають понад 80 дітей. Зараз у кожній з цих лікарень є по 150 ліжкомісць для хворих на COVID-19 дітей.
З’явилася інформація і про стан захворюваності серед водіїв. Отож, зараз у Львові 19% керманичів громадського транспорту перебувають на лікуванні з COVID-19, окрім цього 13% працівників комунальних підприємств також хворі на коронавірус.
Дистанційне навчання в школах
З понеділка, 7 лютого, початкова школа навчатиметься дистанційно за рішенням керівника навчального закладу. Відомо, що близько 85% усіх шкіл міста залишать учнів 1-4 класів навчатися у режимі онлайн. Секції та гуртки зможуть працювати дистанційно або не працюватимуть взагалі.
За словами Андрій Москаленка, станом на ранок 4 лютого 28% дітей зараз відвідують заклади дошкільної освіти у Львові.
“Зверну увагу, що динаміка захворюваності серед дітей значно зростає. У січні коронавірус підтвердили у 1581 дитини, натомість за 4 дні лютого - у 351 дитини”, - додав заступник міського голови.
Які карантинні обмеження діятимуть з 7 лютого:
- робота закладів громадського харчування дозволена, якщо весь персонал та відвідувачі мають вакцинацію або негативний результат ПЛР-тесту;
- робота непродовольчих ринків дозволена, якщо продавці та покупці мають вакцинацію або негативний результат тестування;
- продовольчі ринки можуть працювати, якщо працівники мають вакцинацію або негативний результат ПЛР-тесту;
- ТРЦ та проведення масових подій також дозволена, якщо всі учасники мають ковід-сертифікати чи негативний результат тесту. Повністю заборонена робота дитячих розважальних центрів;
- учні старших класів наступного тижня будуть навчатися дистанційно. За рішенням директорів шкіл, їх можуть перевести на очну форму навчання з 14 лютого;
- заборонена робота секцій та гуртків, якщо їх роботу неможливо організувати дистанційно.
Читайте також: Де та коли можна вакцинуватись у Львові: перелік пунктів проведення щеплень