За минулу добу коронавірус у Львові та області виявили у 494 осіб.
Станом на ранок 7 січня загалом у Львові підтвердили у 100 367 осіб, із яких 95 045 - одужали, летальних випадків - 2813. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.
За минулу добу лабораторні центри провели 1541 ПЛР-тест, із яких 494 - позитивні. Серед них львів'ян - 222. У холодильнику залишку проб немає.
Загалом у стаціонарах перебуває 154 особи: із них 145 мають підтверджений коронавірус, 21 людина - у реанімації, 20 людей підключені до апаратів штучної векнтиляції легень.
За останню добу до медзакладів поступило 11 осіб, виписали - 24 особи, померла 1 особа. Із них у Клінічну лікарню швидкої меддопомоги поступило 9 людей, виписали - 17, ніхто не помер, у 8 міську лікарню поступило 2 особи, виписали - 2, ніхто не помер. У 1 міську лікарню ніхто не поступив, виписали - 2, ніхто не помер, у 5 лікарню ніхто не поступив, виписали - 3, померла 1 особа.
Читайте також: В Україні вводять бустерну дозу від коронавірусу для всіх вакцинованих
Фото на головній умовне, автор: Роман Балук