У суді Львова оголосили вирок інспекторам роти ТОР патрульної поліції Львівщини через смерть 22-річного місцевого жителя.
3 серпня у Галицькому районному суді Львова оголосили вирок інспекторам роти ТОР патрульної поліції Львівщини через смерть чоловіка в одному із гральних закладів. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції України.
У 2018 році в одному із гральних закладів під час поверхневого огляду відвідувачів на заборонені предмети, у кишені одного з клієнтів виявили згорток. Хлопець спробував утекти, однак під час затримання поліцейськими хлопець проковтнув цей пакетик з наркотиками та задихнувся. У результаті 22-річний львів'янин помер від механічної асфіксії.
У цьому звинуватили патрульних. Суд вважає, що вони перевищили службові повноваження, що спричинили тяжкі наслідки. Шістьом поліцейським присудили по вісім років позбавлення волі, позбавлення спеціальних звань та заборонили займати посади у державних органах впродовж трьох років. В ухвалі суду йдеться також матеріальні компенсації.