20 лютого, на вул.Саксаганського, 11 на жінку впав шматок штукатурки. У відділі комунального господарства переконані, у центральній частині міста стара забудова і зміна температурного режиму призводить до відшарування штукатурки
За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, жінка 1948 року народженняотримала травму голови.
Бригадою швидкої медичної допомоги у стані середнього ступеня важкості доставлена у 8 комунальну міську клінічну лікарню.
Після надання медичної допомоги у той же день потерпіла направлена на амбулаторне лікування за місцем проживання.
«У центральній частині міста стара забудова і зміна температурного режиму призводить до відшарування штукатурки. Працівники ЛКП моніторять будинки, якщо є видимі ознаки відшарування, місце огороджується стрічкою, небезпечні елементи збиваються», - зазначив начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Василь Салабай