Компанія Ломаковича зведе нові адміністративні приміщення на Шевченка, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Візуалізація будівництва на Шевченка

8 травня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для ТзОВ “Львівська міжнародна школа”. Компанія планує збудувати склад з  адміністративно-побутовим корпусом на вул. Т. Шевченка, 311-А (2) у Львові.

Як передає журналістка 032.ua, забудовник ще має розробити робочий проєкт та отримати всі необхідні умови й дозволи на проведення робіт. 

Нове будівництво вестимуть на земельній ділянці площею 2,23 га у зоні В-3 - зоні підприємств ІІІ класу шкідливості (нормативна СЗЗ – 300 м). Згідно з проєктом ухвали, висота всіх споруд не повинна перевищувати 19,2 метри, відсоток забудови - 52,5%.

За даними YouControl, ТзОВ “Львівська міжнародна школа” зареєстроване у Львові на вулиці Науковій,7а. Керівником вказаний Ігор Теслюк, засновниками - Віталій Ломакович, ТзОВ “Компанія з управління активами “Оптіма-Капітал” і Всеукраїнський благодійний фонд “Мрії збуваються”. Компанія спеціалізується на загальній середній, початковій та інших видах освіти.

Зазначимо, місцеві ЗМІ називають Віталія Ломаковича одним із власників скандально відомої компанії “Квіти Львова- плюс”, яка виборола собі право через суд будувати багатоповерхівки на Стрийській, 195 попри протести місцевих мешканців. Скандал полягав у тому, що земля під будівництво - на понад 3 гектари - була засаджена сотнями дерев. Коли забудовник почав вирубувати насадження, це не сподобалось львів’янам. Але у жовтні 2015 року Господарський суд Львівської області залишив чинним договір оренди земельної ділянки на вул. Стрийський, 195, укладений між ТОВ “Квіти Львова-плюс” та Львівською міською радою.

Раніше наголошувалося на тому, що Віталій Ломакович є колишнім головою правління “БМ Банку” (“Банку Москви”). Установа входить до групи ВТБ, яка на 85% належить уряду Росії. Цікавим є той факт, що Ломакович вказаний і серед засновників ТзОВ “Глассворк Технолоджі”, яка у 2017 році стала одним із переможців конкурсу інвесторів на будівництво сміттєпереробного комплексу з утилізації ТПВ на Львівщині.

Читайте також: Суд скасував статус скверу на Кульчицької, де хочуть збудувати спорткомплекс і готель