Завтра на Львівщині офіційно передадуть пожежно-рятувальний автомобіль у користування громаді.
Завтра на Львівщині офіційно передадуть пожежно-рятувальний автомобіль
Ще восени у Жовкву прибув довгоочікуваний рятувально-пожежний автомобіль з обладнанням, придбання якого реалізовується в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу: «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на загрози середовища: Томашів Любельський - Жовква – Сокаль» на виконання Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2007 - 2013 Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства.
Як повідомив 032 ua асистент координатора проекту покращення транскордонної системи реагування на загрози середовища - Олег Бейзик, - процедура закупівлі тривала майже два роки. Спершу написання проекту, згодом конкурсний відбір , пройшов розмитнення та прибув до Жовкви. Вже і завтра його передадуть в офіційне користування за призначенням.
Автомобіль закуплено по програмі співфінансування 90% ЄС і 10% місцевий бюджет. Вартість - 178 тисяч євро. У Жовкві зустріли рятувально-пожежний автомобіль керівництво району.
Завтра автомобіль передадуть в офіційне користування. У святкових заходах візьмуть участь представники місцевого самоврядування, керівництво РДА та генеральний консул Польщі Ярослав Дрозд.