На Львівщині грибами отруїлася 74-річна жінка

Медики оцінюють стан потерпілої як середньої ступені важкості.

За інформацією прес-служби ГУ ДСНС України у Львівській області, 74-річну мешканку села Блажів з діагнозом "отруєння грибами" госпіталізували в Самбірську центральну районну лікарню у четвер, 19-го липня, близько 05:49.

Наразі медики оцінюють стан потерпілої як середньої важкості.

Читайте також на нашому сайті: 

Які дороги у Львові планують капітально відремонтувати до кінця року, - ПЕРЕЛІК.