На Львівщині сільського голову оштрафували на 20 тисяч гривень

За отримання неправомірної вигоди сільського голову мають відсторонити від посади.

Золочівська прокуратура підтримала обвинувачення у суді щодо голови однієї із сільських рад на Львівщині. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

За інформацією правоохоронців, посадовець отримав гроші за обіцяний вплив на депутатів сільради та прийняття ними рішень на сесії щодо передачі певній особі в оренду, а згодом і у власність, земельних ділянок площею майже 20 гектарів.

Районний суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно посадовця у вчиненні кримінального правопорушення. Зловмиснику призначили покарання у вигляді 20 400 гривень штрафу. У разі набрання обвинувальним вироком законної сили, повноваження сільського голови вважаються достроково припиненими.

Нагадаємо, наприкінці липня голову цієї сільради впіймали на хабарі у розмірі 9-ти тисяч гривень за надання в оренду земельних ділянок.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові зросли штрафи за незаконне паркування на місцях для людей з інвалідністю