У вівторок, 17 травня, у Львівській опері відбувся фінал конкурсу "Міс Львів 2016". Під час заходу 14 конкурсанток вийшли на сцену у бікіні.
Як повідомляє кореспондент 032.ua, вихід учасниць "Міс Львів" на сцену у бікіні, викликав неабиякий ажіотаж серед глядачів.
Нагадаємо, що за корону найгарнішої львів'янки боролося 14 дівчат. Перемогла у конкурсі Любов Бакай. Вона поїде представляти Львів на конкурсі краси "Міс Україна 2016".
Читайте також на нашому сайті: претендентки конкурсу «Міс Львів» розповіли про те, чого прагнуть досягнути у житті (ВІДЕО)
Додамо, що в онлайн-голосуванні за титул «Міс Фото», яке тривало на сайті 032.ua, перемогла Божена Дулюк-Орлова.
Як учасниці конкурсу "Міс Львів" вийшли на сцену в бікіні і якою була реакція публіки на це, дивіться у відео: