Під час пожежі в гуртожитку вогнеборці врятували 23 людей та евакуювали 22 особи (ФОТО)

Пожежа сталася 17 березня, у Новому Роздолі в будівлі гуртожитку сімейного типу.

Про це 032.ua повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Львівській області.

У Новому Роздолі на вул.Степана Бандери на восьмому поверсі 9-поверхового гуртожитку виникла пожежа. Під час розвідки рятувальники з'ясували, що вогонь поширювався із однієї квартири будівлі. Рятувальникам вдалося запобігти займанню інших квартир. Через сильний дим у приміщенні вогнеборці змушені були евакуювати із будівлі усіх мешканців, аби їм не загрожувала небезпека. За допомогою відповідних пристроїв рятувальникам вдалося врятувати 23 особи, з 11 дітей. Окрім цього фахівці ДСНС вивели із гуртожитку 22 особи. На щастя, рятувальникам вдалося повністю ліквідувати пожежу.

Зазначимо, що 4 особи під час загорання було травмовано, з них 1 маленька дитина, якій виповнився нещодавно рік. Як відомо, потерпілих доправили до Новороздільської міської лікарні.
Додамо, що до гасіння пожежі залучили 31 вогнеборця, а також 5 одиниць спецтехніки. Наразі правоохоронні органи встановлюють причину займання.

Під час пожежі в гуртожитку вогнеборці врятували 23 людей та евакуювали 22 особи (ФОТО), фото-1

Як раніше повідомляв 032.ua вчора у Львові виникла пожежа у житловому будинку.