Шахової гри навчаються діти старших та середніх груп. Сьогодні там займаються 165 вихованців.
Не всі директори знають, що таке шахи
Про це повідомляє кореспондент 032.ua.
У Львові активно розвивається шаховий спорт. З жовтня місяця шахи у кожній львівській школі стали обов'язковим заняттям.
“На сьогоднішній день із 95 садочків в 14 вже є гуртки шахів. І це є дуже велика радість для людей, які люблять шахи. Наприклад, ті люди, які раніше займались шахами є максимально задіяні у цій справі. Не всі директори знають, що таке шахи і тому їм також треба прищепити цю любов. Тому ми будемо проводити майстер-класи на елементарному рівні, щоб всі керівники знали, що таке шахи. Якщо в них виникне бажання над собою працювати, тоді набагато простіше буде передавати цю любов для дітей”, - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Додамо, що місто готується до конкурсу із образотворчої діяльності “У країні шахової королеви”, який відбудеться 17 березня . У дошкільних закладах конкурс проводитиметься у рамках Тижня шахів, який триватиме з 14 по 18 березня.
Читайте також на нашому сайті:
У Львові створять гігантську фігуру шахового коня із тонни шоколаду.