10 вересня на вулиці Городоцькій пройшов ІІ етап Гран-Прі Львова з драгрейсингу.
У коментарі lviv.expres.ua Василь Кулешко, президент ГО “Львівський тюнінг клуб” повідомив переможців змагання у чотирьох класах залежно від об'єму двигуна.
У першому класі з об'ємом двигуна до 1800 сантиметрів кубічних перше місце зайняв — Назар Віник на “Хонді”, друге — Тарас Мелецький на “ВАЗ 21093”, третє — Богдан Соломчак на “Хонді ЦРХ”.
У класі від 1801 до 2500 см. куб перемогу отримав Роман Якимів на “Хонді”, другий — Володимир Чух на “Таврії”, третій —Тарас Вовк на “Сеаті Леон”.
У категорії від 2500 до 3500 см. куб трійка лідерів: Руслан Сабан “Ауді ТТ”, Богдан Яремчук на “БМВ ІЕ30”, Назар Басараба на “Лексусі ЛХ 350”.
У класі без обмежень переміг Григорій Барабаш на “Ніссані ГТР”, другий — Володимир Момонд “БМВ ІЕ46” , третій -- Олександр Серйогін “ВАЗ 2108”.