Укрзалізниця 14 листопада відкрила попередній продаж квитків на 28 грудня (субота) 2013 року. На цю дату пасажирам запропоновано понад 22 тисячі місць до курортних центрів України з усіх регіонів. У разі необхідності залізничники готові призначати додаткові рейси на дні масового виїзду, - повідомили прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту.
З різних регіонів до місць відпочинку Західної України на передноворічну суботу Укрзалізниця запропонувала пасажирам понад 13,5 тис. місць. З них залишається у вільному продажу близько 9 тис. місць. Так, є вільні місця і у найпопулярніших поїздах, що прямують 28 грудня з Києва до Західного регіону. Зокрема, наразі можна купити квитки на поїзди: № 91 Київ – Львів, № 143 Київ – Івано-Франківськ, № 81 Київ – Ужгород, №49 Київ – Трускавець. Також є вільні місця 1-го та 2-го класу у швидкісному поїзді № 169 Київ – Львів.
У кримському напрямку на 28 грудня з усіх куточків України Укрзалізниця запропонувала майже 9 тис. місць, з них залишається у продажу майже 7 тис.
Окрім цілорічних графікових поїздів, які курсуватимуть у передноворічні дні, Укрзалізниця розглядає можливість призначення більш ніж 20 додаткових поїздів у найпопулярніших напрямках. Зокрема, у разі виникнення дефіциту місць, будуть призначені додаткові поїзди та рейси на маршрутах Київ – Ужгород, Київ – Івано-Франківськ, Одеса – Ужгород, Харків – Ужгород, Сімферополь – Київ, Сімферополь – Івано-Франківськ, Дніпропетровськ – Київ.
Нагадаємо, вчора, 13 листопада, було відкрито попередній продаж квитків на 27 грудня (п’ятниця). Наразі ще залишаються у продажу квитки на поїзди, що прямують у цей день з різних регіонів України до курортів Західного регіону. Зокрема, є квитки на поїзди, що курсують за маршрутом: Київ-Львів, Київ-Ужгород, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Трускавець, Київ-Чоп, Сімферополь-Львів, Одеса-Львів та інші.
Сьогодні, 15 листопада, буде відкрито попередній продаж квитків на 29 грудня (неділя). Продаж квитків за 45 діб до відправлення поїзда розпочинається, як у залізничних касах, так і в мережі Інтернет о 8 ранку.
Раніше на дні підвищеного попиту Укрзалізниця включила додаткові вагони до складу поїздів, які прямують із Західної України до Києва і Сімферополя та зворотно.