У Львові шість компаній-забудовників сплатили 13 млн 139 тис. грн заборгованості за пайову участь у розвитку міської інфраструктури.
Про це 26 червня повідомили у юридичному департаменті Львівської міської ради.
У міськраді зазначили, що кошти вдалося повернути після перемовин і конструктивної комунікації між містом та бізнесом без тривалих судових процесів.
Пайову участь у розвитку інфраструктури Львова сплатили такі компанії:
- ТзОВ «Преміум-Буд» — 1 млн 776 тис. грн
- ТзОВ «Провесінь Ю.М.М.» — 634 тис. грн
- ТзОВ «Пента Л» — 5 млн 105 тис. грн
- ТзОВ «Інвестиційна компанія “Орієнтир”» — 2 млн 44 тис. грн
- ТзОВ «Вашингтон Девелопмент» — 2 млн 214 тис. грн
- ТзОВ «К17» та ТзОВ «Будівельна компанія “Глобус-К”» — 1 млн 366 тис. грн
У міськраді наголошують, що надходження цих коштів дозволяє спрямувати їх на розвиток міської інфраструктури.