У Митрополичій базиліці провели урочисту Месу
Сьогодні, 26 червня, у Митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Богородиці у Львові відбулася подячна Свята Меса, яку очолив Високопреосвященний архієпископ Вісвальдас Кульбокас, Апостольський Нунцій в Україні.
Про це повідомили організатори заходу.
Після богослужіння біля Митрополичої базиліки відкрили тематичну фотовиставку, присвячену подіям папського візиту в Україну.
Архієпископ Вісвальдас Кульбокас наголосив:
Він уперше відвідував Львів наприкінці 2021 року, коли зустрічався з міським керівництвом. Як зазначається, вже 27 червня Святу Месу в костелі святого Йоана Павла ІІ у Львові очолить архієпископ Ренато Боккардо.
Нагадаємо, у Львові тривають заходи з нагоди 25-ї річниці візиту Папи Івана Павла ІІ, які включають духовні, культурні та мистецькі події.