У селі Бірки Яворівського району Львівщини рятувальники врятували собаку, який впав у недіючий септик глибиною близько чотирьох метрів.
Незвичний виклик надійшов до рятувальників із Брюховичів. Працівники, які перебували на будівництві приватного будинку, почули жалібне скавуління. Заглянувши всередину нового, але недіючого септика, вони побачили на дні переляканого собаку, повідомили у ДСНС Львівщини.
Самостійно витягнути тварину чоловіки не змогли, тому звернулися по допомогу до надзвичайників. Поки чекали на рятувальників, робітники спустили на мотузці відро з водою, щоб собака міг напитися.