У Львівському національному медуніверситеті ім. Данила Галицького відбулася зустріч, присвячена україно-американській співпраці у сфері охорони здоров’я, медичної освіти та науки.
Захід пройшов під час візиту Надзвичайної та Повноважної Посолки США в Україні Джулі Дейвіс. Про це 22 травня повідомили у виші.
Під час зустрічі сторони обговорили діяльність міжнародної ініціативи Reconstruction Mission — спільної команди українських та американських лікарів, яка вже багато років допомагає дітям із вродженими вадами обличчя.
Наразі у Львові, в Центр дитячої медицини «Охматдит», триває 12-та міжнародна місія, у межах якої медики проводять складні реконструктивні операції. За час попередніх місій лікарі виконали близько 300 операцій та надали понад 1200 консультацій дітям. До роботи залучали майже 20 іноземних фахівців.
За підсумками зустрічі сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері медицини та освіти.
З українського боку документ підписали ректор ЛНМУ Орест Чемерис, директор Центру дитячої медицини Богдан Мальований та директор Благодійного фонду Християнська медична асоціація Рудольф Мигович.