У Львові поліцейські затримали водійку, яка керувала автомобілем у стані алкогольного сп’яніння та спричинила дорожньо-транспортну пригоду з трьома потерпілими, серед яких — чотирирічна дівчинка. Аварія сталася 26 грудня близько 22:00 на вулиці Городоцькій.
На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2, патрульні поліцейські та медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, повідомляє поліція Львівщини.
За попередніми даними правоохоронців, 46-річна львів’янка, керуючи автомобілем Citroen C4, не впоралася з керуванням, виїхала на смугу зустрічного руху та зіткнулася з автомобілем Toyota Camry, за кермом якого перебувала 41-річна мешканка Львова.
Унаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали водійка Toyota Camry та її пасажири - чотирирічна дівчинка і 43-річний чоловік. Усіх потерпілих госпіталізували до медичних закладів.
Поліцейські встановили, що водійка Citroen C4 перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Її затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.