30 вересня у Львові відкриють перший тактичний урбан-парк з вільним входом для всіх охочих. Його мета – популяризувати вуличні культури та зробити динамічне місце для відпочинку та взаємодії з однодумцями.
Про це повідомила Львівська міська рада.
У новому урбан-парку облаштують майданчики для стрітболу й стріт-футболу 3х3, панни, а також публічний простір з лавочками і рослинними насадженням та вуличний кінотеатр. Цей парк тактичний, бо простір буде максимально гнучким – час від часу до нього додаватимуть нові локації чи змінюватимуть чинні, щоб адаптувати до майбутніх ініціатив.
"Цей проєкт ми виконуємо у форматі тактичного урбанізму. Це означає, що ми вкладаємо мінімум ресурсів і часу в певну міську зміну, втім наочно показуємо корисність нововведення. Тактичний урбан-парк створюється швидко, навіть стихійно, втім виконує свою задачу – об’єднує людей, пожвавлює спільноту навколо і розповідає людям про феномен вуличних культур", – зазначає архітекторка, урбаністка та співзасновниця громадської організації Urban Reform Олександра Нарижна.