Чоловік, який побив та задушив жінку на Львівщині, отримає вирок

30 грудня прокуратура Львівщини скерувала обвинувальний акт до суду щодо чоловіка, який побив та задушив свою знайому. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської прокуратури, інцидент стався 24 червня 2020 року. Тоді у селі Івано-Франкове, на Яворівщині, 40-річний місцевий мешканець під час побутового конфлікту побив та задушив 46-річну жінку. 

Станом на зараз обвинувачений перебуває під вартою. Чоловіка судитимуть за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. Жителю Яворівського району загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, що у середу, 30 грудня, близько опівночі на автодорозі Київ - Чоп неподалік села Угерсько Стрийського району на Львівщині сталася автопригода. Внаслідок події постраждали двоє людей та одна особа загинула

Читайте також: На Львівщині запрацювали нові камери афтофіксації порушення ПДР: де встановлені