22 жовтня у мікрорайоні Рясне на вулиці Шевченка, 350 запрацювало нове амбулаторно-поліклінічне відділення. Там місцевих мешканців прийматимуть вузькопрофільні спеціалісти.
Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, мешканці Рясне-1 та Рясне-2 матимуть змогу відвідати в амбулаторії хірургів, травматологів, невропатологів, лорів, гінекологів та інших. До того ж, приміщення повністю обладнане для людей з інвалідністю, там встановили підйомник, спеціальну тактильну плитку та облямували двері відповідною лиштвою.
За словами мера Львова Андрія Садового, тут планують встановити рентген та прилади для аналізів. Станом на 22 жовтня ремонт у амбулаторії повністю не завершився, але лікарі вже приймають дорослих дітей.
Будівництво приміщення розпочали ще у 2019 році. Меблі, встановлені в амбулаторії, коштували місту понад 1,5 млн. гривень, а загальна вартість робіт склала - 17,8 млн. гривень.