У вівторок, 1 вересня, у Львові розпочнуть ремонтували вулицю Пекарську. У зв'язку із цим, перекриють для руху транспорту ділянку від вулиці Шімзерів до вулиці Мечникова.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Перекритою вулиця буде до 31 грудня цього року. Загалом вулицю Пекарську ремонтуватимуть до вулиці Тершаківців. Роботи проводитиме ТзОВ "Вельт Капітал". На ремонтні роботи передбачено 109,4 млн грн.
Мають виконати капітальний ремонт проїзної частини із бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштувати місця для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об'єкта, заміну існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Передбачені умови для зручного пересування маломобільних груп населення.
На час ремонту водіям пропонують здійснювати об'їзд згаданої ділянки за схемою нижче. Схему погодили з поліцією та відповідальними органами: