Місто готується до «Євробаскету-2015». Як розповів сьогодні міський голова Андрій Садовий, зараз готують пропозиції щодо будівництва тренувальних баз. Серед варіантів ділянок, де можна будувати такі споруди, - Сихівський масив та пр Чорновола.
«Ми готуємо пропозиції по тренувальних аренах. Ці пропозиції будуть стосуватись Сихівського масиву, де у нас є вільна ділянка, де можна збудувати спортивну школу. Там є три площадки для ігрових видів спорту. Друга пропозиція – на пр Чорновола. Ми будемо подавати обидві пропозиції. Є ще інші пропозиції, запасні. На рівні держави мають визначити, яка ділянка підходить. Тоді ми на цю ділянку будемо готувати документи. Вигідно, щоб держава інвестувала, бо це, власне, за державні кошти будуватиметься», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, на сесії міської ради погоджено виділення ділянки на вул Ряшівській-проектованій для будівництва основної арени до «Євробаскету-2015».