31-річний зловмисник понад 10 хвилин намагався непомітно винести з храму скриньку з пожертвами.
Момент крадіжки зафіксували відеокамери, які були встановлені у приміщенні церкви. Відповідне відео потрапило у мережу. Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.
На записі видно, як зловмисник спершу ставить свою куртку на скриньку з пожертвами, кілька разів хреститься, поступово просуваючи скриньку до виходу й, зрештою, виносить її із приміщення.
Читайте також: Погода у Львові: синоптики розповіли, коли чекати на справжню весну
Нагадаємо, інцидент трапився у суботу, 17 березня, близько девʼятої ранку. У Сихівський відділ поліції звернувся за допомогою 47-річний настоятель Храму успіння пресвятої Богородиці й повідомив, що невідома особа викрала з церкви скриньку, в якій знаходилися пожертви парафіян.
Як згодом з’ясували правоохоронці, до вчинення крадіжки причетний раніше судимий 31-річний львів’янин. За фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження. Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до п’яти років.
Читайте також: Made in Lviv: сувеніри із львівською символікою. Фото