Чоловіку, який пограбував львівське кафе на 500 гривень, загрожує шість років тюрми

Горе-злодію «світить» до шести років позбавлення волі.

Повідомлення про те, що одне з львівських кафе пограбували надійшло до Шевченківського відділу поліції 28-го вересня. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

До правоохоронців звернувся 32-річний львів’янин. Він повідомив, що близько шостої вечора кафе на вулиці Богдана Хмельницького пограбував невідомий.

За його словами, чоловік, тримаючи у руці 500-гривневу банкноту, попросив у бармена пляшку пива. Коли той простягнув випивку разом із рештою, чоловік, не віддавши свою купюру, вихопив гроші та втік.

Правоохоронці з’ясували, що до пограбування причетний раніше судимий 45-річний житель міста Кривий Ріг.

За фактом грабежу відкрили кримінальне провадження. Зловмисника можуть позбавити волі на строк від чотирьох до шести років. Триває досудове слідство.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові патрульні оштрафували водія маршрутки, який порушив правила на залізничному переїзді (ВІДЕО)

На перехресті вулиць Мазепи-Орлика зіткнулись дві автівки: постраждала 6-річна дитина