Сьогодні Тарас Чолій, депутат міської ради виступив з трибуни сесійної зали із зверненням про декомунізацію пам’ятників радянських героїв.
Він зазначив, що поза увагою міської ради залишаються дві пам’ятні дошки Ярославу Галану, які розміщені на фасаді будинку на вулиці Стрийській та на вулиці Героїв Майдану,18.
«Це діяч, творчість якого була пронизана ненавистю до національно-визвольних змагань українців та греко-католицької церкви. Він внесений Інститутом національної пам’яті України до списку осіб, які підлягають декомунізації».
Проте навіть після кількох звернень депутата до міського голови пам’ятки досі висять.
«Апофеозом злочинного недбальства міської ради є те, що до сьогодні на вулиці Виговського є пам’ятник Валентині Терешковій, яка є зараз депутатом сучасної Державної думи, вона голосувала за анекцію Криму і взагалі виступає проти України.Додам, що вона також внесена Інститутом національної пам’яті України до списку осіб, які підлягають декомунізації».
Він додам, якщо міський голова не відреагує на його звернення, то він звертатиметься до суду.
Читайте також на нашому сайті: