Із бази відпочинку “Гранд Резорт” госпіталізували трьох дітей із симптомами гострої кишкової інфекції.

Стан пацієнтів середньої важкості.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Як йдеться у повідомленні, 8 липня о 19:50  від диспетчера центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про госпіталізацію у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню 3 дітей із бази відпочинку “Гранд Резорт”, що в с. Басівка Пустомитівського району Львівської області із симптомами гострої кишкової інфекції.

Пацієнти госпіталізовані, оглянуті лікарями, їм проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних міроприємств, відповідно до затверджених протоколів МОЗ України. 

Причина можливого отруєння з'ясовується.

Додамо, що всього відпочиваючих на базі, за інформацією директора 80 дітей.

Читайте також на нашому сайті: на Львівщині до лікарні госпіталізували 11 людей із симптомами гострої кишкової інфекції.