БЕЗКОШТОВНІ ВАКАНСІЇ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Зайнятість
Повний день
Досвід роботи
Без досвіду
На жаль, оголошення застаріло
Офіційна робота в Польщі для чоловіків.
Заробітна плата до 27 000 гривень. Усі вакансії в Польщі безкоштовні для чоловіків. Обсервація безкоштовна. Підібрали на липень місяць кращі пропозиції від роботодавців. Будуть організовані від’їзди зі Львова до місця роботи та проживання. На усі запитання дасть відповідь наш менеджер: тел. 0679020618 Максим ( також є Viber та Telegram). Звертайтесь 24/7

Увага. Потрібні кандидати яким ми відкриємо візи під дані вакансії. В пакет документів входить (анкета, страховий поліс, запрошення 180/365, польська сім. карта та лист обсервації (для проходження карантину) – ціна оформлення 500 гривень.

1. Wavenet – (різноробочий). Робота для чоловіків в телекомунікаційну компанію, що спеціалізується на будуванні веж, для GSM,UMTS i LTE (4G) зв`язку для різних операторів в Польщі.
Потрібні чоловіків для встановлення та монтування телекомунікацій, їх монтажу. Компанія представляє комплексні рішення для побудови та обслуговування мережі GSM / UMTS. Wavenet має багаторічний досвід планування та впровадження інфраструктури ІКТ, приймає участь в організаційних питаннях в частині отримання ліцензій для операторів.

2. Netbox PL Sp. ф z o.o. (Помічник оператора). Спеціалізується на виробництві картонних упаковок, виготовлених з використанням офсетного та флексографічного друку. Фірма є лідером , має сучасні та ефективні технічні, складські та логістичні об’єкти.

3. Niemyt Stanisław. (Шліфувальник-слюсар). Zakład ślusarski – фірма має сучасний машинний парк, що завжди гарантує точність продукції. Компанія знаходиться в м. Копанки. Фірма займається виробництвом сталевих конструкцій, різних типів деталей і зварюванням металі, надає послуги з обробки металів. Фірма спеціалізується на слюсарській промисловості.

4. Chata Polska – ( працівник складу). Мережа продовольчих магазинів, що динамічно розвивається сьогодні працює у семи областях Польщі. Робота, на складі супермаркету. До основних обов’язків працівника входить комплектація замовлень, розкладання товарів, праця зі сканером, та також завантаження та перевезення товару за допомогою возика.

5. H. Sypniewski. Обслуговування прес-машин (без досвіду). Компанія є визнаним брендом серед виробників енергетичних пристроїв у Польщі та за кордоном. Асортимент продукції включає металеві корпуси, виготовлені з чорної, алюмінієвої та нержавіючої сталі, а також корпуси з термореактивних матеріалів.

6. STILT (працівник складу). До основних обов’язків належить підготовка садових інструментів до відправки (упакування та маркування виробів). Робота без нічних змін.

7. Gestamp Polska (працівник автозаводу) – фірма, яка займається проектуванням та виробництвом металевих деталей (штампування та зварювання) для автомобільної промисловості.

8. Amica Wronki S.A. Компанія Amica Wronki S.A. є найбільшим польським виробником побутової техніки та однією з найвідоміших компаній в Польщі. Робота на зборі побутової техніки.
Рубрики
Робота за кордоном
25000 - 31000 грн.
Worklife_Lviv
М. Львів вул. Залізнична 7ж
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

від 30000 грн.
Work Pro - офіційне працевлаштування за кордоном
15:12, 23 лютого, №325978
15:27, 23 лютого, №325984
11400 - 11400 грн.
ТОВ ''Експосервіс''
12:14, 22 лютого, №325940
15:47, 21 лютого, №325934
12:52, 20 лютого, №325657