Робота в Чехії для сімейних пар, жінок, чоловіків

Зайнятість
Повний день
На жаль, оголошення застаріло
Пропоную роботу на автозаводі, овочебазі, картонні фабриці, заводі по виготовленню вентиляцій для сімейних пар, жінок, чоловіків
Вимоги:
- вік до 50р

Обовязки:
- Автозавод (жінки та сімейні пари): Автозавод виготовляє кришки до автомобільних ( паливних) баків, підлокітники, підголівники і деталей до них. Робота зі сканером,пікери, робота легка, постійно на ногах, в обовязки входить упаковка продукції в ящики, пакети, сортування деталей, розвозка товару по складі, навантажувально-розвантажувальні роботи.Вид діяльності: робота легкої та середньої тяжкості.

- Овочевий склад (жінки,чоловіки,сімейні пари) :Сортування і пакування фруктів та овочів, сортування за розміром і дозріванню, а також завантаження і розвантаження коробок з овочами та фруктами до 10 кг. Комплектація товару згідно заявок на магазини, супермаркети сортування, фасовка,пакування , обтягування пльонкою. Для Чоловіків аналогічні обовязки, роблять більш фізичну роботу,прийом товару з машин, на погрущику їздять та ін. ТЕМПЕРАТУРА в складі завжди +13. Вид діяльності: робота середньої тяжкості.

- Картонна фабрика (тільки жінки) : монтаж картонних коробок,клеїти штрих коди на коробки, складання готових виробів на палети, упаковка, контроль якості виробів, робота з картоном, підтримання порядку на місці роботи і виконання інших доручень. Вид діяльності: робота легкої та середньої тяжкості

- Завод по виготовленню вентиляцій (тільки чоловіки): контроль якості продукції, упаковка продукції, скручування труб для водопостачання, розвантаження та завантаження пластикових труб та інші. Вид діяльності: робота середньої тяжкості.

Умови роботи:
- місце роботи Брно
- робочий час 10-12 год.день, 6днів/тиждень, Сб - до обіду (260-300год/міс)
- оплата: 90-110 крн/год
( заробітна плата збільшується з другого місяця)
- Житло безкоштовне, в кімнаті 2-4 людини, інтернет, туалет, душ, пральні машинки, кухня. Сім пари – живуть окремо,або ще з одною парою.
- Робочий одяг частково надається.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ по чешській робочі візі терміном на 3 місяці ( виготовляємо самі) Термін виготовлення документів1,5 міс.
Рубрики
Робота за кордоном
1000 - 1300 $
Василь
Тернопіль
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

ТОВ Сота Груп 7 - представництво з працевлаштування за кордоном
ТОВ Сота Груп 7 - представництво з працевлаштування за кордоном
13:43, 31 березня, №319435
ТОВ Сота Груп 7 - представництво з працевлаштування за кордоном
13:43, 31 березня, №318938
14:01, 1 квітня, №320669
1800 - 2000 €
Агенція праці DreamWork - офіційна робота за кордоном, візова підтримка
01:19, 31 березня, №319950
від 5000 грн.
Работодатель
21:43, 6 квітня, №320758