Відпочинок 2019

Відпочинок 2019

"Козацька Рада" – відпочинковий комплекс у Сокільниках
Ви хочете цього літа просто відпочити по повній відпочити? Прийняти сонячні ванни, поплавати, попаритись в лазні, скуштувати чогось смачненького? В такому випадку Ви зробили правильний вибір! Відпочинковий комплекс "Козацька Рада" ласкаво просить вас завітати!
База відпочинку знаходиться у Сокільниках Львівської області по вул. Дубівка, 1а. До речі, доїзд до комплексу став значно простішим і зручнішим. Саме так, тепер прямуючи по автошляху Т 1416 знайти правильну дорогу вам допоможуть дороговкази, адже навігатор веде по старому маршруту, де дорога відсутня.
Хочете зібрати компанію і поїхати до водойми відпочити, повеселитися і поїсти шашличків? Тоді вам точно до нас! На нашій базі "Козацька Рада" є все необхідне для ідеального відпочинку з друзями, рідними або колегами. Ви можете забронювати будь-який з наших куренів (альтанок) і приїхати зі своєю їжею та напоями, а можна замовити їжу й у нас.
Чим привабливий відпочинковий комплекс "Козацька Рада":
- затишні курені для галасливих посиденьок з друзями, місткість куренів (альтанок) від 6 до 25 осіб;
- еко-лазня на дровах - найкращий спосіб оздоровитися і набратися сил, вміщає до 12 осіб;
- озеро, наповнене кришталево чистою живою водою;
- смачні фірмові страви: ребро по-козацьки, перепілка копчена, гетьманська дошка, пструг (дика річкова форель);
- озеро з кришталево чистою живою водою;
можна взяти на прокат: шезлонги, м'ячі, мангали, бадмінтон.
Ціни тут більш ніж приємні, оцініть самі:
- вхід на територію 75 грн;
курені (альтанки) на 6-8 осіб – 350 грн (при замовлені фірмової страви);
- курені на 10-11 осіб – 500 грн (при замовлені фірмової страви);
- курені на 20-25 осіб – 900 грн (при замовлені фірмової страви);
- прокат шезлонга на день – 90 грн;
прокат бадмінтону на 2 особи – 100 грн, на чотири – 150 грн;
- стрибки з трампліна у воду: 1 стрибок – 20 грн, 10 стрибків – 150 грн;
- батут: 15 хв – 25 грн/особа.
Якщо Ви хочете максимально приємно провести час влітку, то комплекс "Козацька Рада" забезпечить вам комфортний і незабутній відпочинок!
Львів-Сокільники, вул. Дубівка, 1а
(032) ‎227-81-52, (032) ‎253-05-55
Пансіонат «Лазурний берег» в Коблево
Пансіонат «Лазурний берег» - оздоровлення та відпочинок на березі Чорного моря, на найбільшому пляжі, на курорті Коблево, де морське повітря збагачене йодом і запахом степових трав. Зручне місце розташування має хвилину ходьби до центрального пляжу. Територія впорядкована квітами і фонтанами. Запрошуємо гостей до їдальні і оздоровчого центру, для зміцнення Вашого здоров'я. Вас чекає море розваг і послуг, які будуть запропоновані на території пансіонату. Це сімейний відпочинок, про який Ви мрієте і де вам буде добре.
Коблеве, Миколаївська область
+380 93 712 95 44
Пансіонат Татьяна, курорт Коблево
ісля важкого трудового дня кожен з нас засинає з думками про відпочинок на золотистому пляжі біля моря. Легкий літній вітерець розслабляє і приносить морську прохолоду. Додати до цього блаженства смачну домашню кухню і комфортабельні номери для проживання, ви отримаєте літню відпустку в пансіонаті «Тетяна».
Миколаївська обл., пос. Коблево, проспект Курортний 50г
від 150 грн. з людини за добу (без харьчування)
(044) 383-13-86, (044) 383-13-87 (відділ продажу)

Незабутній відпочинок 2019 у Львові може бути в кожного туриста. Це місто вважається культурною столицею країни й щорічно тут збираються на екскурсії не тільки українці, але й іноземці. Це пов'язано з великою історією цієї області. В околицях та в самому центру міста Лева залишилось багато палаців, замків та історичних місць. На сайті знайдуться пропозиції відпочинку в Карпатах, за містом чи в інших місцях. Найбільш розповсюджений відпочинок пов'язаний саме з горами. Тут розташовуються готелі та котеджі в Карпатах. Є багато варіантів відпочинку для дітей. І взимку, і влітку туристу знайдуть забави до душі, бажанням та кишені.