До дня св. Валентина конкурс "Love Story" - - 032.ua

До дня св. Валентина конкурс "Love Story"

Іра та Юра! Побачивши цю красуню я зрозумів, що на одному погляді не зупинитись...
Голоси: 1473
Опис
Відповівши мені взаємністтю, ця історія набуває ще більшої "довіри і любові". Ось так все було і далі буде)))
Христина та Віктор!
і як для справжньої відьмочки ця дата віщувала щось таємничо-прекрасе! Детальніше....
Голоси: 271
Опис
Ми провели чудовий вечір! Пів ночі гуляли містом, а потім гуляючи, Віктор провів мене додому...Коли лягла в ліжко почала згадувати його погляд ,його риси обличчя його жести і не розуміла , що зі мною відбувається...Таке враження, що все, що я створила в своїй уяві і мріях раптом взяло і ожило....Я довго не могла прийти до тями, багато думала, багато аналізувала, але відповіді не знайшла. Потім ми довго спілкувалися ,багато гуляли і в один прекрасний вечір він сказав мені: "Кохаю тебе, маленька! Дуже сильно кохаю!" В мене був просто шок, бо ці слова були дійсно сказані виважено і щиро...Мене переповнювало почуття щастя і водночас почуття страху...Страху тому ,що я знала яка це відповідальність перед людиною, перед її почуттями..Того вечора я нічого не відповіла...відповідь Віктор отримав тільки тоді, коли я була вже впевнена, що він саме той єдиний, з яким я хочу прожити все життя... Через рік коханий зробив мені пропозицію і скоро у нас весілля! Я безмежно щаслива, що в мене такий турботливий і люблячий чоловік!
Роман та Аліна! Ще юні та не "отесані" Роман та Аліна приїхали до Львова з різних сторін країни
Детальніше...
Голоси: 92
Опис
Та доля розклала карти так, що вони не тільки вступили до одного ВУЗу на один факультет, а ще й житимуть разом. Руками купідона, який на той час працював комендантом в гуртожитку, доля розмістила їх в сусідніх кімнатах. Після цього в них не було шансів не закохатись. За п’ять років спільного проживання в гуртожитку, Аліна приборкала "мустанга" Романа, а він задовольнив усі її бажання та примхи. Після такого гріх було розводити їхні шляхи у різні боки, тож вони і одружились. За два роки подружнього життя в Аліни та Романа з’явилась донечка, а вони живуть в коханні, мирі та злагоді.
Мар'яна та Саша! ооо...історія наша тягнулась дуже довго)
буквально на секундочку відвернувся і мене вже не було. Детальніше...
Голоси: 88
Опис
Після того він поїхав до друга в гості і пів ночі шукав мене у контакті. Обрав у пошуку жіночий рід, місто Чернівці і приблизний вік) це неймовірно...майже тиждень він шукав...кожного разу, коли заходив заново висвітлювався той самий список дівчат...по 5-6 тисяч дівчат в день))) Як він розказував, друзі його казали:- "Чувак, як знайдеш, з нас ящик пива" і що ви думаєте...знову ж, вони собі дивились футбол, а він далі шукав. І йому вдалось...ще й ящик пива на додачу) Але не все так просто. Якраз на наступний день після дискотеки, я погодилась зустрічатись з іншим хлопцем. Ми з Сашком попереписувались дні 2, і все...а він чекав мене 2 роки. Ось так бува приїжджав, дивлюсь у вікно, а воно все в розах... Таке життя мінливе)просто треба мати велике серце, і багато терпіння)
Андрій і Іринка!
Детальніше...
Голоси: 86
Опис
Маючи спільні інтереси, ми подорожуємо по мальовничих куточках нашої країни і також по різних фестивалях присвячені музиці. Наша історія почалася тільки 2 роки тому, але ще не швидко закінчиться. Кохайте і будьте коханими
Андрій та Оля!
Детальніше...
Голоси: 80
Опис
У 2013 році запросивши поїхати відпочити у Єгипет, Андрій зробив мені пропозицію вийти за нього заміж, від якої я ж звичайно не змогла відмовитись, оскільки моє серце вже належало йому. І вже у 2014 році ми поповнили нашу сім'ю синочком Денисом. Happy together!!!
Ілона та Сергій!
Детальніше...
Голоси: 71
Опис
Познайомились в смт Вільшанка Кіровоградської області(колишній центр України). І тут почалось протистояння Заходу із Півднем України. Розбіжні політичні погляди не давали спокою не тільки нам, а й нашим друзям. Вони вже не раді були, що нас познайомили;) Проте в один момент все змінилось... Я почала спілкуватись українською. Сергій пригальмував зі своєю критикою Сходу. Далі рік зустрічань провели в Миколаєві. Потім прийшлось поїхали за коханим до Львова, де одружились й з часом народилась донечка. Отак, від ненависті до кохання один крок. А я стала щирою Бандерівкою;)
Марта
Детальніше...
Голоси: 68
Опис
А номер він взяв у свого брата,тому ,що брат розказував з якою дівчиною познайомився на дискотеці!!ось і мій чоловік вирішив подзвонити у 4.00 год вночі))Але на диво я не спала,а теж гуляла))І вже на другий день ми зустрілись!!через рік поженились і ось живемо в щасливому шлюбі уже три роки і виховуем синочка)))))
Ігор та Анастасія! Щоб описати цю історію кохання, просто не вистачить слів
Детальніше...
Голоси: 55
Опис
Це можна лише відчувати....Це той стан, коли ти навіть хочеш щось сказати, але не можеш...Ти глибоко вдихаєш, хапаєш останні ковтки повітря і ніжно шепочеш "кохаю..." ,а у відповідь отримуєш солодкий поцілунок, мега величезну торбу щастя, і пропозицію бути тою єдиною, бажаною і коханою на все життя...
Ірина та Артур!
Детальніше...
Голоси: 51
Опис
Спочатку товаришували, потім зустрічались, а згодом і одружились. На фото ми у тунелі кохання, де він зробив мені освідчення.
Катя та Сергій! Ми познайомились на дні народженні спільного друга
Детальніше...
Голоси: 48
Опис
Але без наполегливості та почуття гумору Сергія нічого б не вийшло. Ці стосунки переросли у цілу спільну історію, яку ми пишемо вже 7 років. Щасливі разом!
Оля
Детальніше...
Голоси: 43
Опис
яка з часом буде набирати своєї вишуканої, неповторної форми і з часом нехай вона вже не буде такою гарячою, як була на початках, але буде міцною і довговічною, бо кожен ден ,який ми проводимо разом, пізнаючи один одного, отримуючи задоволення від спільного проведення часу разом, це як маленька крупинка цієї прекрасної вази і цих крупинок буде багато і всі вони не хаотичні. Ні-ні, вони в команді, вони разом створюють шедевр.
Про конкурс
jMMgmV56TU0

Сайт міста Львова оголошує конкурс до дня святого Валентина! Відправляйте нам фото з Вашою половинкою, опишіть свою Love Story, та вигравайте два квитки на концерт гурту "Антитіла", що відбудеться у Львові 14 лютого!

Умови конкурсу:
Надсилайте фото на [email protected] із описом Вашої Love Story до 30.01.2015 18:00
Голосування розпочнеться 31.01.2015 о 12:00 та завершиться 13.02.2015 о 12:00

Нагадаємо:
Головний приз- два квитки на концерт гурту "Антитіла"


Партнери
cisafisha_141924704118