Двері – це  один  з  основних  елементів  квартири,  що  впливає  на  її  функціональність  та естетику.  Не  залежно  від  того,  чи  плануєте ви купити двері міжкімнатні,  або  вхідні,  їх  вибір  завжди викликає  багато  труднощів.

Двері – це завжди велика площина і навіть у тому випадку, якщо вони не вхідні, становлять значну поверхню, що має значний вплив на зовнішній вигляд квартири або будинку. Тому не слід перебільшувати їх декоративне значення і добре подумати не тільки над їх кольоровою гамою, але і дизайном або видом скління. Вибір дверей залежить від того, встановлюємо їх в недавно побудованих квартирі, чи будинку, або ж міняємо старі і непривабливі двері на нові. В цьому другому випадку, не завжди ми можемо підібрати таку модель, яка буде відповідати не тільки кольором, але і деталями виконання існуючих  дверних рам, званих у народі косяками.

Вхідні, тобто основні

Їх можна розділити на два типи - вхідні для приватних будинків і введення житлових блоків. У першому випадку вони завжди повинні гармоніювати із загальним виглядом будівлі і, найкраще, щоб про їх форми і кольори,  вирішив  дизайнер.