Жалюзі на пластикові вікна - тільки сучасні моделі

У країнах Європи вони відомі давно, ви напевно бачили їх у старих зарубіжних фільмах і можете уявити, наскільки вони популярні та зручні. У нашій країні, насамперед у Києві, жалюзі з'явилися відносно недавно, але вже встигли знайти прихильників серед дизайнерів та клієнтів.

     За допомогою різних сонцезахисних систем можна створити затишну, приємну та комфортну обстановку в офісі або будинку, втіливши в життя унікальні і сміливі дизайнерські рішення. Ролети і жалюзі здатні впливати на відчуття людини, що знаходиться у приміщенні,  додати затишку, оновити інтер'єр, створити комфортні кліматичні умови.
   Деякі моделі жалюзі призначені виключно для монтажу на пластикові вікна. Бувають універсальні види, які можна ставити на різні вікна, в тому числі дерев’яні.

Найпопулярнішими на сьогодні  є рулонні штори (система відкрита або коробова, ще її називають касетна). Їх різновидом є система «День-ніч» («Зебра», «Делайт»), принципом роботи якої є  чергування прозорих і щільних смуг тканини.

 

Розповімо трохи докладніше про її основні функції та особливості.

Рулонні штори -  унікальне доповнення до вже існуючих віконних штор та гардин, які стають простим декором, оскільки зникає необхідність смикати їх при яскравому сонці або щільно закривати від допитливих очей перехожих. Цю функцію на себе бере практично непомітна на вікні рулонна штора. Правильно вибравши щільність тканини можна одержати необхідний вам рівень освітленості приміщення. Широкий вибір кольорів, візерунків, фактур  дозволить підібрати необхідний варіант, який пасуватиме до вашого інтер’єру.

Закрита система направляє тканину по жолобах (направляючих) уздовж віконного скла, завдяки цьому досягається не тільки більш щільне прилягання до скла, але й відсутність провисання тканини при відкритті вікна.

Залежно від призначення кімнати, вибирають тканину для рулонних штор.

Тканини "Блок Аут" здатні створити ефект повного затемнення  приміщення. Такий варіант підійде для оформлення кінозалів і спальних кімнат.

Тканини з 60-80% затемненням є універсальними і можуть використовуватися в більшості приміщень.

Функціональні тканини (світло-, водо-, термо-блокери) застосовують за специфікою приміщення. Наприклад, термо-блокери, які завдяки «перлинному» покриттю  з ефектом відбиття світла, зменшують вплив сонячного проміння  до 30%.

Фоторолети - унікальна продукція, яка допоможе підкреслити індивідуальність та неповторний дизайн. Теми для латексного друку невичерпні та обмежені тільки вашою уявою.

"День-ніч"
Система «День-ніч»  - нова хвиля у розвитку рулонних штор. Завдяки чергуванню прозорих і непрозорих смужок тканини досягається рівномірне регулювання надходжень потоків світла без підйому тканини. Найчастіше їх вибирають на великі вікна та нижні поверхи.
На другому місці за популярністю жалюзі для пластикових вікон «Венус» (касетна система)
Управління обертанням і підйомом здійснюється одним ланцюжком (моно-управління). Кріплення здійснюється безпосередньо на стулку вікна, смужки  завжди розташовані впритул до скла, міцно утримуючись направляючою струною. Така система знижує ймовірність пошкодження алюмінієвих ламелей і збільшує вільний простір підвіконня.

Плісе
ПлісеПлісе
Практичні і одночасно прекрасні - ось їх девіз. Цей тип систем жалюзі поступово набирає популярність. Плісе  можна закривати знизу-вгору, а в складеному вигляді вони практично непомітні. Дають можливість закривати вікна неправильної форми, мають найрізноманітніший набір конфігурацій - півколо, трикутник, трапеція. Типи кріплення настінні  і стельові; управління - ручка, ланцюжок, шнурок, електропривод.

І який би ви не зробили вибір, ви точно не розчаруєтеся.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію