Європейська медицина в Україні, це можливо? Медичний центр «Ехокор» з року в рік доводить, що так. Ось вже більше 5 років львів’яни отримують якісні медичні послуги та кваліфіковану допомогу саме в цьому центрі.

Самі працівники медичного закладу говорять про те, що вони рятують людей від пагубних наслідків щоденного стресу, адже шалений темп життя сучасної ділової людини не може не лишати свій відбиток.  На сторожі вашого здоров’я та душевної рівноваги будуть стояти досвідчені кардіологи, невропатологи, психологи та сімейний лікар.

А ще медичний центр «Ехокор» поки що єдиний заклад в Україні, який успішно лікує такі розлади сну, як хропіння, безсоння та апное. Адже сон – це  основа міцного здоров’я та гарного самопочуття.

Сучасна діагностика

Досить часто буває, що з здоров’ям не все в порядку, але визначити конкретні симптоми чи причини хвороби дуже важко. В таких випадках в нагоді стане ультразвукова діагностика. «Ехокор»  пропонує пройти обстеження на сучасному УЗД апараті TOSHIBA (Японія). Весь час проходження діагностики вас буде вести кваліфікований сімейний лікар, який не тільки максимально швидко інтерпретує отримані результати, а й, за необхідності, призначить оптимальний курс лікування.

Вас часто турбують головні болі? Помітили, що погіршилась пам'ять? Тоді можливо саме час записатись на консультацію до невропатолога та пройти електроенцефалографію (ЕЕГ), яка допоможе максимально точно визначити причину розладів.

Якщо у вас слабке серце, а від щоденних стресів біль у грудях став майже звичним явищем, вам допоможуть визначити причину і усунути її кардіологи центру. Завдяки надточній електрокардіограмі (ЕКГ), вони зможуть діагностувати ранні симптоми хвороби і усунути її ще до того, як вона набуде серйозних масштабів.

Крім того, центр ледь не єдиний в Україні, хто пропонує аналіз стану організму на мікроелементи по волоссю. Цей сучасний діагностичний метод дозволяє визначити найважливіші елементи в організмі людини — 24 біоелементів і 5 токсичних елементів та їх співвідношення, а також зрозуміти, як досягти їх оптимального балансу та нормалізувати стан пацієнта. Таке обстеження стало можливе, завдяки співпраці з польською лабораторією БІОМОЛЬ-МЕД.

Ще один приємний нюанс в роботі з медичним центром «Ехокор» – це клієнтоцентрованість. Вам не доведеться стояти в довжелезних виснажливих чергах. Достатньо лише передзвонити на ресепшин центру і записатись на прийом в зручний для вас час. Лікар приділить вам стільки часу, скільки потрібно, щоб всесторонньо розглянути проблему, буде супроводжувати вас під час всього періоду діагностики та лікування.

Відчуйте якість європейської медицини на собі, подбайте про своє здоров’я разом з «Ехокор».