Рак чи злоякісна пухлина - це хвороба, яка розвивається з клітини зі зміненою ДНК. Мутований генний матеріал керує поведінкою клітини, змушує її неконтрольовано ділитися і ненормально швидко рости. Ці патологічні зміни на клітинному рівні призводять до початку хвороби. Luven Diagnostic - виявлення раку на ранніх стадія.

Різка втрата або збільшення ваги можуть бути симптомами серйозних недуг, у тому числі й онкозахворювань, так само як і необґрунтовані, але часті й сильні головні болі. Не варто ігнорувати погіршення самопочуття, краще відразу звернутися за допомогою до фахівця.

Спираючись на лікарську практику і діагностичний досвід, онкологи вивели ряд загальних (неспецифічних) ознак, характерних для онкозахворювань. Якщо в стані свого здоров'я ви помітили нижчеперелічені зміни, то необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

  • Різка втрата ваги (в середньому від 4 до 6 кг.), Яка не обумовлена  з'ясовними причинами.
  • Зміна шкірних покривів, вони стають блідими до прозорості. Можуть темніти (гіперпігментація), жовтіти (жовтяниця), червоніти (еритеми). На поверхні шкіри спостерігається раптовий надлишковий ріст волосся, лущення, свербіж і невластива їй раніше сухість.
  • Безпричинне підвищення температури, частий симптом при всіх видах онкологічних захворювань. Але частіше цей ознака виявляється на пізніх етапах росту пухлини. На ранній стадії злоякісного процесу підвищення температури дає хвороба Ходжкіна - лімфогранулематоз.
  • Постійна втома, яка наростає з кожним днем і не проходить після відпочинку. Цей симптом проявляється більш часто тоді, коли захворювання вже досить розвинулося і прогресує. Однак на ранньому етапі слабкість і стомлюваність зустрічається при хронічних крововтратах, які характерні для раку шлунка і товстої кишки.
  • Біль - рідкісне явище на ранніх стадіях онкологічної хвороби. Її прояв у початковому процесі характерно тільки для декількох різновидів пухлин - це рак яєчка і кісток.
  • Зміна показників у формулі крові. Якщо ви відчувайте себе відносно здоровим, а показники  лейкоцитів підвищені - шукайте причину цього, проводите обстеження.
  • Збільшення лімфатичних вузлів також може вказувати на онкологічний процес.