Лазурне море, золотистий пісок, блакитне небо - все це Єгипет, батьківщина фараонів і загадкових пірамід. Єгипетський світ сповнений загадок; піраміди, гробниці, палаци фараонів приховують в собі багато невідомого, їхні секрети щорічно притягують тисячі туристів, які плекають надію, що саме їм вдасться відкрити завісу таємниці.

Попри політичні чвари, що вирують в Єгипті останнім часом, він залишається одним з найпопулярніших курортів серед наших співвітчизників. І це цілком зрозуміло: погодні умови в цій країні - одні з кращих, тим більше, що на зонах відпочинку абсолютно безпечно.  Тож тури в Єгипет сьогодні дуже затребувані.

Тут можна знайти всі принади пляжного відпочинку: найчистіші пляжі із золотистим піском, тепле сонце гріє 365 днів у році, і, звичайно ж, прозорі води чудового Червоного моря.

Безсумнівною перевагою відпочинку в Єгипті є те, що, крім пляжу і екскурсій до пам'яток, можна провести час, займаючись дайвінгом і віндсерфінгом, здійснити морські прогулянки, відвідати аквапарк, і, звичайно, побачити справжній міраж під час сафарі на квадроциклі.

Навіть ті, хто невпевнено відчуває себе у воді, мають можливість насолодитися красою підводного світу. Прогулянка на спеціальному підводному човні або на човні з прозорим дном відкриє невимовні краси морського дна з його дивовижними тваринами і рослинами.

Під час екскурсії по Хургаді можна купити сувеніри та подарунки друзям і родичам, які чекають вас на батьківщині. Під час відпочинку в Єгипті є можливість відвідати відоме місце паломництва віруючих, монастир Святого Антонія і Павла, саме тут зберігаються мощі Святого Павла.

Гора Мойсея і монастир Святої Катерини заслуговують окремої уваги. Існує легенда, що тим, хто пішки подолає 3 750 сходинок на шляху до вершини і зустріне тут світанок, будуть відпущені всі гріхи.

Єдине з Семи чудес світу, яке збереглося до наших днів - це піраміда Хеопса та інші піраміди. Безсумнівно, це головне, що потрібно побачити в Єгипті, адже це одне з головних надбань людства. Піраміди охороняє Сфінкс - істота з тулубом лева і головою людини.

Існує багато легенд і домислів, пов'язаних з будівництвом пірамід. Як же все відбувалося насправді, знає тільки пісок, єгипетське сонце і Сфінкс, що донині невсипно спостерігає за подіями.

Пошук турів до цієї країни можна зручно здійснити на ресурсі туркомпанії TurneTravel. Тут ви знайдете гарячі путівки до Єгипту та інших держав по привабливим цінам.