Україна та українці сьогодні в всіх на слуху, палкі серця українських патріотів знаходять свої відголоски у різних країнах світу, багато туристів прагнуть потрапити до нас, громадяни повертаються додому, весь світ турбується про Україну. Тому не дивно, що багато родичів та друзів приїздять у гості на землю Т. Шевченка, а інші – жадають передати український дух близьким, ідучи до них закордон у гості. Але ж хто приїздить без подарунків? Правильно, ніхто. Тому заздалегідь продуманий подарунок – краще ніж швидко куплений магнітик у аеропорту. Наша ненька Україна повинна нагадувати про себе навіть на холодній Алясці.

Ми підготували для Вас відбірку подарунків у українському стилі, які неодмінно будуть до вподоби близьким та друзям.

Ми б з радістю запропонували Вам гастрономічний подарунок, «українське золото» - смачненьке сало, але на жаль поласувати ним можна лише до кордону, адже крізь митницю цей славнозвісний продукт навряд чи пропустять. Втім, це не лише стосується сала, прикордонники не пропускають й інші продовольчі товари. Тому пам’ятайте це при покупці подарунків. Тож, що варто взяти з собою у подарунок закордон?

  • Безумовно, перше місце займає вишиванка. Сьогодні українська традиційна сорочка в тренді, її придбали для себе навіть голлівудські красуні: Кетті Холмс, Енн Хетеуей, Кейт Мосс та ін. Тож уявіть, скільки буде радості у Ваших знайомих, якщо і вони тепер зможуть похизуватись прекрасним творіння українських майстрів, та ще й з самого серця – України.
  • Друге місце займає також одяг. Але не з вишивкою, а з цікавими патріотичними принтами. Подарунком можуть бути футболки з гербом України, до речі, і по ціні вони доступніші, ніж вишиванка ручної роботи. Сьогодні подібний атрибут є у кожному будинку, усі підлітки та дорослі мріють про сучасну футболку з гербом України. Їх виконують у різних стилях, різними техніками нанесення, що робить їх ще більш цікавими та популярними.
  • Кращим за футболки з гербом України можуть бути прикраси з дерева. Подібні вироби користуються популярністю уже десятки років, і кожен, хто приїжджає на Україну, знаходить для себе унікальну дерев’яну прикрасу. Так оригінальні та легкі намиста в ручну виточуються з дерева, шліфуються і фарбуються майстром. Вироби оброблені лаком, користуються не аби якою популярністю серед жінок.

Варто позиціонувати цей подарунок як оберіг, тому що подібні подарунки маються гарну енергетику та силу. Крім того, дерев’яні прикраси можна подарувати у особливій дерев’яній скрині, яка також виконана власними руками майстра.

Щодо чоловіків, то для їх арсеналу можна привезти дерев’яну булаву з символікою. Вона буде стояти оберігати будинок і спокійну атмосферу у ньому. Звісно це жарт! Не потрібно лякати домашніх булавою, але подарунок – гідний.

  • Досить цікавим стане стильна еко-сумка у подарунок. Звісно, що закордоном, вони давно стали на зміну пластиковим пакетам, але сумка з українським принтом, привезена з української землі – дещо більше, ніж просто сумка.
  • Почесне п’яте місце посідають вишиті картини на рушники. Ці речі здавна вважались шедевром мистецтва, передавались з покоління в покоління та передавались як сімейні реліквії. Майстрині вишивали їх хрестиком, гладдю та навіть бісером. Зображення святих, чарівних українських міст, природи  та інші орнаменти стануть гарним доповненням до будь-якого інтер’єру.

Ось і все. За вами лиш вибір – що придбати, чи можливо виготовити власноруч. Пам’ятайте що не так важливий подарунок, як та енергетика та настрій, які Ви в нього закладете. Найбільше запам’ятовуються емоції, тож нехай Ваших близький переповнюють позитивні емоції від чудового подарунку будь-то футболки з гербом України чи чарівна дерев’яна скриня.